antipop

Margaret i Kara manifestują Antipop

Płyta Margaret będzie najbardziej hip hopowym albumem w dyskografii artystki. Po długiej przerwie wokalistka zmieniła diametralnie styl. Świadczą o tym rapowe gościnne występy. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego singla Antipop promującego album „Maggie Vision”

„Antipop” od Margaret i Kary szturmem wdziera się na salony i podwórka.
Margaret nie zwalnia tempa na ostatniej prostej przed premierą albumu „Maggie Vision” i wrzuca w opinię publiczną niespodziewaną bombę, w postaci bezkompromisowego singla z gościnnym udziałem wschodzącej gwiazdy ulicznego rapu, Kary.

„Antipop” to śmiałe, pełne kontrastów rozliczenie z popową przeszłością Margaret, a także obiecująca zapowiedź jej kolejnych ruchów. Za teledysk odpowiada Moher, który od dłuższego czasu jest synonimem świeżości na polskiej scenie rapowej.

Premiera „Maggie Vision”, czyli kolejnej długogrającej płyty Margaret, zaplanowana jest na 12 lutego 2021. Słuchacze mogą już zamawiać preorder na stronie https://www.maggievision.pl/. Dotychczas album promowały single z udziałem czołówki polskiej rap sceny – Kukona, Kizo i Otsochodzi.

O tym czy nowy album Margaret będzie hip hopowy, rozważaliśmy przy premierze singla No Future.