Kto nie musi lubić Ad.M.y?

Nie Musisz

Wczoraj raperka Ad.M.a na swoim kanale ExOrietneLux opublikowała najnowszy teledysk promujący jej LP „Dobrze Dobrze” wyprodukowany w całości przez Jimmiego Kissa. Raperka zaprezentowała nam utwór „Nie Musisz” o klasycznym brzmieniu.

Jednocześnie raperka poinformowała, że premiera jej płyty niespodzianki będzie miała miejsce 21 stycznia i znajdzie się na niej 10 utworów. Tym samym album nie będzie już EPką, jak wcześniej podawano a pełnoprawnym długogrającym albumem (na oficjalnej stronie wydawnictwa też zmieniono nazwę na LP). 

Utwór Nie Musisz, to powrót do klasycznego brzmienia i wydania Ady z pierwszego albumu. Nie lada gratka dla tych, którzy oczekiwali od Admy elementu zaskoczenia i zmian.  Ad.M.a po raz kolejny pokazuje, że podział na męski i damski rap jest sztuczny i złudny. Utworem Nie Musisz jak i całą twórczością mocno konkuruje z facetami na scenie.

 

W oczekiwaniu na nową płytę długogrającą „Fox” – Ad.M.a przerywa dwu-letnią ciszę wydawniczą . „Dobrze Dobrze” spod szyldu Ex Oriente Lux to kolaboracja artystki ze znanym lubelskim producentem Jimmy Kiss’em – który wyprodukował m.in. świetnie przyjęty singiel „Cyklotymia”.

Dobrze Dobrze” rozpoczyna nowy rozdział w twórczości artystki, porusza tematykę wyborów, walki o własną wizję rzeczywistości a także rozliczenia ze światem realnym. Raperka odkrywa także przed słuchaczami swoje przemyślenia na temat rodzinnego wschodu. Unikatowe damskie flow połączone z oniryczną muzyką zabiera słuchacza w podróż po peryferiach naszego kraju i dorosłości.”