KRTDZ prezentuje drugi singiel

Chwila ciszy i znowu do nas wraca! KRTDZ wewspółpracy z dwoma utalentowanymi producentami prezentuje swój nowy numer „kolejna noc”. Za produkcję muzyczną odpowiadają dobrze wam znani Friz i Gunda. Spokojny numer, który zarazem mocno uderza, został oprawiony w estetyczną szatę graficzną.

KRTDZ to młody artysta pochodzący z Bełchatowa, nieograniczający się do żadnego gatunku muzycznego, wyróżniający się ciekawą barwą głosu i nietuzinkowym brzmieniem. Dał się poznać szerszej publice już podczas stawiania pierwszych kroków na swoim niezależnym kanale, gdzie udało mu się zgromadzić tysiące aktywnych subskrybentów, a jeden z jego pierwszych singli na YouTube pt. „Oczy zielone” został odtworzony ponad 28 milionów razy.

Na jego kanale znajdziemy również parę ciekawych numerów takich jak „Zagubiony”, „Domówka” czy „Rozkminy”, które to zostały odtworzone paręset tysięcy razy i ugruntowały pozycję młodego artysty na undergroundowej scenie i przyczyniły się do wstąpienia w szeregi jednej z największych wytwórni na świecie Sony Music Entertainment.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *