KPSN powraca z nowym materiałem

Po ponad trzyletniej solowej przerwie wydawniczej „S.O.S” to przerwanie ciszy KPSN’a. Raper wraca, chociaż tak naprawdę nigdzie się nie zniknął – dalej knuł swoje nowe rzeczy. Singiel promuje,długo zapowiadany album „NOWY BOOMBAP”, który już wkrótce pojawi się w całej okazałości.

„Jak dotąd wszystkie rzeczy ode mnie wychodziły szybko, spontanicznie. Ten projekt swoje odczekał i powstawał dłużej. Nie żałuję!” – mówi KPSN

Drugi legalny album „NOWY BOOMBAP” pojawi się jesienią tego roku nakładem Def Jam Recordings Poland, niczym lekarstwo na otaczającą nas wkoło rapową grypę. Treść albumu to zbiór silnych emocji, trafnych obserwacji, niecodziennych przeżyć oraz ogromna dawka autentycznego Hip-Hopu.

Krążek w całości wyprodukował KPSN, w którym wybija poza schemat, do którego zdążył nas przyzwyczaić, połączenie szorstkości wraz z teraźniejszymi rozwiązaniami zrodziły tytułową fuzję. Skład album zawiera wyśmienitych gości, którzy zostaną stopniowo ujawnieni przez artystę oraz wytwórnie Def Jam.

KPSN to producent i raper w jednym, jeden z najbardziej szczerych i autentycznych raperów pokolenia, autor siedmiu albumów. Oldschoolowy rap z treścią to jego znak rozpoznawczy. Na przestrzeni swojej kariery współpracował z czołówką polskiej sceny, między innymi z Sariusem, Onarem, Ero JWP, Otsochodzi, Jeżozwierzem, Soulpetem, Małolatem, W.E.N.A., Te-Trisem, Siwersem czy Kubą Knapem i Miłym ATZ. Jest także odpowiedzialny za producencką stronę albumu Bonsona „Postanawia umrzeć”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.