Kopruch o iluzji szczęścia z posiadania. Sprawdź singiel „Wziąłem udział”

Coraz bliżej do premiery solowego albumu Koprucha pt. Życz mi Słońca. Raper systematycznie publikuje single zapowiadające album napisany w 2020 roku. Kopruch zaskakuje nie tylko muzyką, ale i teledyskami. Ostatnio opublikował klip który „wyśnił” komputer, a teraz zaprasza nas na spacer bo miejscach, które kiedyś były, a teraz ich nie ma.

„Używam Sołszalmidjów, by podzielić się z Wami kawałkiem, w którym martwię się, co z nami robią Sołszalmidja. Hipokryzja zawsze była najbardziej niedocenianym elementem hip-hopu.” – informuje na swoim profilu Kopruch. „Wziąłem udział” to refleksyjny kawałek o iluzji posiadania i jak krótkie chwile, które publikujemy w mediach społecznościowych mają ogromny wpływ na odbiór cudzego życia. To opowieść o tym jak niektórzy wręcz zazdroszczą i marzą o czymś… co jest iluzją.

Tak o całym albumie mówi sam raper : „Na początku 2020 roku napisałem i nagrałem w 80 godzin płytę. A potem przyszedł COVID i nagle treści na tej płycie zaczęły się wydawać nieistotne wobec tego, co działo się dookoła. Wygląda jednak na to, że 2 lata później płyta się nie zdezaktualizowała. Wręcz przeciwnie”

Album w przedsprzedaży można zamawiać pod tym adresem. Premiera planowana jest na październik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.