Kolejny singiel zwiastujący czwarty album Pokahontaz i nagrody za rozwiązaną “Krzyżówkę”

Wraz z premierą kolejnego singla została ujawniona wreszcie nazwa albumu. „REset” – taką nazwę nosić będzie czwarty album Pokahontaz. Singiel dostępny jest już na kanale YT MaxFlo, dodatkowo słuchacze, którzy rozwiążą tytułową „Krzyżówkę” mogą liczyć na nagrody.

 

Za produkcję „Krzyżówki”, jak i całego „REsetu”, odpowiada wrocławski duet White House. Cuty do utworu dorzucił DJ West.

 

 

 

„Krzyżówka” to nie przypadkowy tytuł. Tekst utworu odpowiada hasłom, które należy dopasować do specjalnie na potrzeby tej premiery przygotowanej grafiki. Dostępna jest ona na kanale MaxFloRecTV na YT. Znaleźć można ją również na https://maxflosklep.pl/pl/p/Pokahontaz-Krzyzowka/860 czy w największych serwisach streamingowych. Krzyżówka nie zawiera pytań – definicje poszczególnych haseł pojawiają się w zwrotkach Rahima i Fokusa. Co ważne, główne hasło krzyżówki ułożyć będzie można z liter znajdujących się w przyciemnionych (szarych) polach.

 

Dla wybranych autorów poprawnego hasła głównego przewidziano nagrody. Szansę na ich otrzymanie będą miały te osoby, które zamówią album „REsetw pre-orderze na www.MaxFloSklep.pl, podając rozwiązanie krzyżówki w uwagach do zamówienia. Co dwudziesta osoba zamawiająca, która poda właściwe hasło, otrzyma słuchawki douszne partnera wydawnictwa, marki JBL. Wśród wszystkich klientów zamawiających płytę w przedsprzedaży, którzy rozwiążą krzyżówkę, Rahim w dniu swoich urodzin, 17.11, wylosuje laureata nagrody specjalnej. Wydarzenie transmitowane będzie w kanałach social media MaxFloRec i zespołu. Szczęśliwiec zaproszony zostanie na indywidualne spotkanie z Pokahontaz w salonie partnera marki JBL. Podczas spotkania wraz z artystami będzie miał on okazję przedpremierowo posłuchaćREsetu”.

 

 

0 thoughts on “Kolejny singiel zwiastujący czwarty album Pokahontaz i nagrody za rozwiązaną “Krzyżówkę”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *