Klip promujący Albo Inaczej 2

albo inaczej 2

Parę dni temu pisaliśmy o re-interpretacji utworu Miuosha – Nie mamy skrzydeł w wykonaniu Piotra Zioły. Dziś utwór doczekał się wideoklipu. 

Klip ukazuje przeplatające się sceny z życia kilku bohaterów. Ich wspomnienia mieszają się z teraźniejszością, a losy postaci, pozornie zupełnie różnych od siebie, przeplatają się, tworząc jedną, wspólną opowieść o samotności i szczęściu – komentuje reżyser Paweł Labe. Produkcją zajęła się Papaya Films.

Równocześnie z premierą wideoklipu ruszył preorder płyty „Albo Inaczej 2”. Album dostępny jest na stronie wydawcy – Alkopoligamia.com.  Na krążku można będzie usłyszeć Natalię Nykiel, Darię Zawiałow, Krzysztofa Zalewskiego, Mroza, Igo (Bass Astral & Igo), Ralpha Kaminskiego, Justynę Święs, Rosalie., Fismolla i Monikę Borzym.

Premiera albumu przewidziana jest na 25 maja. Lista utworów które zostaną zinterpretowane na nowo przez artystów nie jest jeszcze znana. Alkopoligamia udostępni ją dopiero wkrótce, a jako pierwsi dowiedzą się o niej członkowie grupy Albo Inaczej na facebooku.