Kleszcz i Sidney Polak o najważniejszym miejscu na ziemi

„Dom” to najnowszy singiel promujący solowy album Kleszcza pt. „Nie ma płyta”. Kawałek to opowieść o najważniejszym miejscu w życiu każdego. Kleszcz i Sidney Polak zapraszają do swoich domów i pokazują gdzie zarówno początek jak i koniec ma każda z ich życiowych podróży.

Raper do współpracy zaprosił wielu gości, niekoniecznie ze świata hip hopu. W najnowszym singu pojawia się Sidney Polak, ale wiemy, że na płycie pojawi się m.in Paulina Sykut-Jeżyna. „Cały czas myślałem, że płyta będzie nazywać się „Konstrukcja Horra”, jednak zmieniłem ją niedawno i album będzie się nazywać „Nie Ma Płyta”. W dwóch znaczeniach Niema, czyli bezsłów oraz Nie Ma, bo wiele osób mogło by powiedzieć, że to nie jest Kleszcz jakiego znają” – mówił Kleszcz w rozmowie dla portalu Dyktafonografika

NIE MA PŁYTA to drugi zaraz po Czerni i Bieli solowy album artysty. Na wydawnictwo składa się 12 utworów. Album nie posiada jednolitej konwencji, usłyszycie na nim mrocznego, szalonego, dobrze wam znanego Kleszcza, ale także utwory balladowe, oraz eksperymentalne. Jest to wielka mieszanka styli dlatego tytuł albumu nie jest przypadkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *