kleszcz

Kleszcz i Opał: „Mówiąc o chciwości, stało się dla nas jasne, że będzie to projekt charytatywny”

kleszcz

W MaxFloSklepie i na Vulgarus.pl zamówić już można „7G”. Wspólny krążek Kleszcza i Opała dostępny jest również w większości serwisów streamingowych. Na kanał Opała – VOODOO PEOPLE trafiła kolejna wideoodsłona projektu – singiel „Chciwość”

To 5. utwór promujący wydawnictwo7G”. Za produkcję premierowego teledysku odpowiada Soul Gang Production. Bit do „Chciwości” pochodzi od Cultena, który wyprodukował też muzykę do „Pychy”.

Projekt „7G” powstał we współpracy wytwórni MaxFloRec oraz Brain Dead Familia. Kleszcz i Opał zainspirowani 7 biblijnymi grzechami głównymi stworzyli EP-kę, na której starają się uwypuklić zachowania z nimi utożsamiane. Realizacją nagrań, miksem i ich masteringiem zajął się Dawid Twardowski z MaxFloStudia.

7Gw formie CD można zamówić tylko w MaxFloSklepie oraz na Vulgarus.pl. Artyści postanowili, że całą sumę pieniędzy zarobioną ze sprzedaży fizycznych egzemplarzy oddadzą na cel charytatywny – wesprą podopiecznego Fundacji Mam Marzenie. Odsłuch nowego krążka Kleszcza i Opała dostępny jest też na popularnych platformach cyfrowych