Kleszcz, DiNO i Rahim w nietypowym kilpie – nowość od MaxFlo

kleszcz-i-druzyna-tzw-dzikusow-fot-screen-z-klipu-do-utworu-miedzy-pieklem-a-niebem-zrodl

 

Ławki na boisku, szare bloki, kominy fabryk, typowy krajobraz śląskiej aglomeracji… nie tym razem! MaxFlo przenosi nas w całkiem inny, fantastyczny świat. Dziś na kanale YT wytwórni pojawił się teledysk do utworu „Między piekłem a niebem”, który zapowiada nową płytę duetu Kleszcz & DiNO – „Cyrk na qłq”. Jej premiera planowana jest na wiosnę przyszłego roku. W kawałku gościnnie możemy usłyszeć także Rahima.

 

W klipie owianym magią artyści wcielili się w różne postacie. W krainie pełnej elfów, krasnoludów i innych istot rodem z powieści fantasy, możemy zobaczyć Rahima w zbroi rycerskiej, Kleszcza w roli dzikusa, natomiast DiNO na chwilę przeistoczył się w mędrca. Motywem przewodnim klipu jest tajemnicza układanka.

 

 

– Pewnego dnia zadzwonił do mnie Rahim i spytał, czy zrobię dla niego oraz Kleszcza & DiNO „Władcę Pierścieni”. „No cóż – brakuje nam może jakichś 100 mln dolarów, ale… ja nie zrobię?!” – mówi Aleksander Kozłowski, szef ekipy Przedmarańcza, odpowiedzialnej za realizację teledysku – To była zdecydowanie największa produkcja Przedmarańczy, jeśli chodzi o liczbę zaangażowanych osób: na planie mieliśmy dziesiątki rycerzy, dzikusów, elfów i krasnoludów – dodaje.

 

rahim-na-planie-klipu-do-utworu-miedzy-pieklem-a-niebem-kleszcza-dino-fot-anna-grabowska

 

Zdjęcia powstały na terenie powiatu tarnogórskiego z którym związany jest Kleszcz. Wideo zostało zrealizowane dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach i Tarnogórskiego Centrum Kultury. Tarnowskie Góry wzięły udział w projekcie, by zwrócić uwagę na osobliwą przyrodę tamtejszych okolic. – Nie spodziewałem się, że 20 min od domu znajdę tak fantastyczny świat. Jeśli jeszcze nie byłeś, jedź do rezerwatu Segiet i szukaj elfów! – zachęca Kozłowski.