Klarenz to „Pan Maruda, niszczyciel dobrej zabawy”, a Grubz mu wtóruje

Do sieci trafił wspólny kawałek Klarenza i Grubza pt. „Taka sytuacja”. Utwór to mocno krytyczny i dosadny opis rzeczywistości. Klarenz i Grubz nie pozostawiają suchej nitki na aktualnych wydarzeniach.

Zamknięte głowy na jedyną słuszną wizje mówią mi, żebym otworzył umysł” – rapuje Klarenz. Raper nie przebiera w słowach i nie szczędzi gorzkich słów. „Lubię czasami czytać komentarze pod rozmaitymi newsami na fb i bardzo dobitnie wyłania się obraz ludzi którzy lgną do tej muzyki i dotarło do mnie jeszcze bardziej, że ja tym ludziom nie mam nic do zaoferowania” – pisał parę dni temu na swoim profilu Klarenz. Pochodzący z Bydgoszczy muzyk słynie z swojego podejścia do polskiej rap sceny. Choć wielu uważa go już od dawna za cynicznego, ten coraz dosadniej pokazuje, że stać go na więcej

Do Klarenza dołączył Grubz, który mu wtóruje – „Wiesz kto 70 miliona? Wiesz kto je**ął babe na pasach? Wiesz kto ma wóz od bezdomnego? Nie wiesz jeszcze gdzie Twoja kasa?”. Grubz odpowiada również za bit i cuty wykorzystane w utworze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *