Klarenz przypomina o sobie kawałkiem „BOOM”

Do sieci trafił najnowszy kawałek Klarenza pt. „BOOM”. Raper nie daje o sobie zapomnieć i prezentuje luźny kawałek. Klarenz parę dni wcześniej na swoim profilu społecznościowym opublikował zajawkę numeru i pytał fanów, czy chcą całość. Odpowiedź była oczywista.

Klarenz przygotowuje album „Wolne Sondy”. W międzyczasie publikuje luźne kawałki, które nie znajdą się na płycie. „Boom” to opowieść o drodze do bycia raperem. Klarenz uważa się za outsidera, który robi dobry rap na przekór trendom. Efektem jest mniejsze, ale bardziej świadome grono słuchaczy, co odpowiada raperowi. „Trwa ta zmowa milczenia, ale nie wymażą mnie z WikiRapu” – rapuje w najnowszym kawałku Klarenz.

Wolne Sondy będą czymś zupełnie innym niż to co dotychczas prezentował Klarenz. Jak dodaje „muszą dojrzeć”. Klarenz nie podaje konkretnej daty premiery. „Może nawet nie wyjdą w tym roku, choć wolałbym by wyszły. To jest statek na którym zamykam tylko te rzeczy które wyszły naturalnie i z ciarkami” – napisał na swoim profilu Klarenz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.