Kinny Zimmer dołączył do SBM Label!

SBM Label rozpoczyna rok 2022 od zakontraktowania nowego artysty. Jest nim uczestnik akcji SBM Starter i autor viralowego przeboju “Rozmazana Kreska”, Kinny Zimmer.

22-letni artysta wydał w ramach akcji SBM Starter dwa utwory, “Jazda” i “Rozmazana kreska”. Ten drugi szybko zyskał popularność na TikToku, stając się viralem, generując odsłuchy i wyświetlenia liczone w milionach.

Dziś SBM Label może oficjalnie poinformować, że Kinny Zimmer dołącza do katalogu wykonawców wytwórni. Tym samym artysta kontynuuje drogę dotychczasowych starterowiczów, Maty i Fukaja, którzy podpisali kontrakt z wytwórnią bezpośrednio po zakończeniu Startera.

Pierwszym oficjalny singlem Kinny’ego Zimmera w SBM Label jest “Benz-Dealer” z udziałem Quebonafide. Tytuł i bit znany jest fanom polskiego rapu od blisko pięciu lat i zdążył w tym okresie obrosnąć legendą.

Finalnie kilka miesięcy temu pierwotna wersja nagrania trafiła do sprzedaży jako NFT, a dziś staje się początkiem nowego etapu w karierze warszawskiego rapera, który debiutancki album planuje jeszcze na pierwszą połowę tego roku. We współpracy z legendarnym producentem Lankiem.

Kooperacja ta pozwoliła obu artystom wejść na nową muzyczną ścieżkę i poszerzyć horyzonty, a finalnie przełożyła się także na dłuższą symbiozę, czego efektem jest wydana początkiem 2021 roku “Rewolucja Romantyczna”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.