„Kiksy” będą bardzo osobistą EP Juli Miki

Milenialsi popełniają Kiksy, a Julia Mika zapowiada nową EPkę. Na serwisach streamingowych 10 marca pojawili się „Milenalsi”, singiel promujący EP od Juli Miki. Data nie jest przypadkowa, bo w zeszłym roku był to dla Miki ostatni dzień przed-covidowy. „Kiksy” będą cztero-utworowym, bardzo osobistym zapisem momentu, w którym z maksymalnego rozpędzenia życiowego trzeba wyhamować nagle do zera i pobyć samemu ze sobą.

O covidzie, na płycie nie ma wzmianki. Jednak będzie za to dużo o młodych ludziach, a w szczególności o młodych kobietach. Muzykę stworzyli Lazy Rida Beats i Mike Johnson, a okładkę Aleksandra Goldmishn.  

W zeszłym roku Julia wykonała „Milenialsów” podczas video-sesji w Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK w ramach projektu Kraków Gra.

Julia Mika to wokalistka, raperka oraz studentka aktorstwa w Szkole Filmowej w Łodzi, która ma na swoim koncie parę zróżnicowanych projektów. Mika wraca do swojego solowego projektu i zapowiada rapowo-alternatywną EPkę „Kiksy”, która ukaże się w połowie kwietnia.