Kamil Stark zaprasza na Afterparty

Wiele osób doświadczyło sytuacji kiedy to w jednej chwili zawala się cały nasz świat. Wiemy jak słodkie a jednocześnie gorzkie potrafi być życie. Nieraz doświadczyliśmy imprez do rana i spędziliśmy drugi dzień mając moralnego i fizycznego kaca. Takie już jest to nasze polskie „Afterparty”. Do sieci trafił album Kamila Starka, który jest wędrówką po wspomnieniach i solidną dawką rapu.

Kamil opisuje je jako imprezę, która była świetna, a mimo to w każdej chwili szczęścia czuł gorycz. Autor traktuje to porównanie również jako alegorię jego życia.

Pierwsze nagrania rapera pojawiły się w 2019 r. na kanale YouTube Kamila. Po zaledwie dwóch singlach trafił na kanał Kstyka, z którym związany jest do dziś. W roku 2020 raper wydał EP „Kontrast”. Na początku 2021 r. światło dzienne ujrzał „To nie album o pierdołach”. Tego samego roku Kamil stworzył „Romantyk z 67 EP”, wyprodukowany w całości przez rapera. Jego hot16challenge zostało wyróżnione przez portal Sajko, jako jedno z najlepszych w podziemiu. Aktualnie promuje swój pierwszy legalny album „Afterparty”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.