Kacper HTA o Grubsonie: „To ponadczasowy track ever”

Grubson był wielokrotnie nagradzany za swoje albumu oraz otrzymywał propsy od innych raperów ze sceny. Jego utwór Na Szczycie jest pierwszym polskim utworem hip-hopwym, który przekroczył 100 milionów wyświetleń na platformie YouTube.

Jakiś czas temu w sieci pojawiło się wspólne wykonanie utworu Na Szczycie przez Grubsona i Narodową Orkiestrę Dętą w Lubinie. Na kanale udostępniono utwory Orkiestry i Rahima oraz Abradaba jednak to ten z Grubsonem ma najwięcej wyświetleń.

Kawałek skomentował Kacper HTA. „Tutaj wszystko jest Hip-Hopem i dla mnie osobiście jest to chyba najbardziej ponadczasowy track ever. Zawsze miałem głęboką nadzieję, że Rap pójdzie w te stronę, ale niestety jest jak jest,” – napisał raper.

Utwory wykonano podczas Wielkiego Koncertu z Narodową Orkiestrą Dętą, w dniu 29.05.2021 r. na Dziedzińcu Narodowej Orkiestry Dętej w Lubinie.

Album RED PILL, czyli najnowszy album KACPRA HTA to kompilacja 12 tracków w klimacie klasycznym z elementami street bangerów.Artysta nawiązuje na krążku do wyboru prawdy czego symbolem jest tytułowa „Czerwona tabletka”, a jeśli chodzi o warstwę muzyczną to za większą jej część na CD odpowiada Druid, którego bity zdążyliście poznać mi. na albumie „Mantra” oraz Gibbs, Milion Beats i Flame.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *