autonomia

K2 wraca z dwupłytowym albumem

autonomia

Fani K2 mają powody do radości. W MaxFloSklepie ruszyła długo wyczekiwana przedsprzedaż „Autonomii”, czyli drugiego po „Anatomii” legalnego wydawnictwa artysty. – To będzie mocny powrót K2. Liczę, że dopieszczony dwupłytowy album wynagrodzi cierpliwość moich słuchaczy – zapowiada raper. Premiera wydawnictwa w połowie grudnia

Za nieco ponad miesiąc ukaże się drugi album od K2. Album zatytułowany „Autonomia” jest pierwszym dwupłytowym wydawnictwem artysty. – Na trackliście znajdzie się 18 pozycji, a wśród utworów pojawią się zarówno numery osobiste, zaangażowane społecznie, jak i braggowe petardy zapowiada raper. Na płycie nie będzie żadnych gościnnych udziałów. Raper podkreśla tym autonomiczny charakter albumu: Czuję się silny i słychać to w moich numerach.

Wydawnictwo podzielone zostało na 2 CD, co wynika z jego zróżnicowania tematycznego.

W MaxFloSklepie wystartował właśnie pre-orderAutonomii”. Nie lada gratką dla fanów i kolekcjonerów, jest dołączana do pre-orderowych zamówień płyta „Hino Shito Finito”. Album nigdy dotąd nie ukazał się w wersji fizycznej – teraz wytłoczony został w ściśle ograniczonym nakładzie.

Do tej pory ukazało się 5 numerów z nadchodzącej „Autonomii”. Są wśród nich klipy do numerów: „Twój fire”, „Replay” i „II moment” oraz „Anno Domini” i „Outsider”. W przyszłym tygodniu ukaże się kolejna wideozapowiedź wydawnictwa.

Tracklista K2 – Autonomia

CD 1
1. THX
2. II moment
3. Disco Club
4. Replay
5. R.I.P W.O.
6. Twój fire
7. Rispekt
8. Shino Hito Dziwko

CD 2
1. Anno Domini
2. Outsider
3. Bez tytułu
4. Nowa generacja
5. (skit) red. S. Michalkiewicz – Wojna o pokój
6. Nie chcemy wojny
7. (skit) red. S. Michalkiewicz – Z lotu ptaka
8. PL
9. Antypolonizm
10. Teoria względności
11. Budujemy świa