K2 prezentuje osobisty klip – “Twój Fire”

k2-na-planie-klipu-do-utworu-twoj-fire-fot-anna-grabowska

Dziś (28.10) na kanale MaxFloRecTV ukazał się najnowszy utwór K2 – „Twój fire”. Kawałek to bardzo osobista opowieśc o rodzinnej tragedii rapera. Wideoklip to wręcz rekonstrukcja trudnych i przykrych wydarzeń które dotknęły K2. Teledysk  jak i utwór jest bardzo szczery i prawdziwy.

 

Twój fire” to utwór o walce z chorobą kilkuletniego syna K2. Dziecko cierpiało równocześnie na zapalenie opon mózgowych i sepsę . Jak opowiada K2, jego syn „jedną nogą było już w innym świecie”. Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie . Dziś syn K2 jest zdrowy i wygląda tak, jakby tragiczna historia nigdy nie miała miejsca.  K2 postanowił napisać o tym utwór dedykując go synkowi i żonie, którzy w poniższym klipie odegrali samych siebie.

 

Za realizację wideo odpowiada grupa Ace of Art. Większość zdjęć została wykonana w Górnośląskim Centrum Medycznym im. prof. L. Gieca w Katowicach-Ochojcu.

– To, co przeżyłem, pozwoliło mi dostrzegać szczęście, którego na co dzień nie doceniamy, bo zaczynamy traktować je jako coś naturalnego. Takie sytuacje boleśnie przypominają człowiekowi o tym, co ma i jaka jest tego ogromna wartość – mówi K2. – Mam nadzieję, że mój klip doda wiary i otuchy wszystkim zmagającym się z chorobą czy innymi przeciwnościami losu – dodaje.

 

Nieszczęśliwe wydarzenia w jego życiu sprawiły, że raper zaangażował się w akcje charytatywne. Aktualnie wspiera akcję charytatywną na rzecz chorej na glejaka mózgu Karoliny Dzienniak. Jeśli również chcesz pomóc jej wygrać życie, wejdź na https://www.siepomaga.pl/karolina-dzienniak-2.

Utwór „Twój fire” prawdopodobnie będzie na drugiej solowej płycie K2, którą zwiastują już oficjalnie: „Jutro nadchodzi zawsze”  i „Outsider”. Dokładne informacje dotyczące albumu nie są znane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *