Joda promuje album tytułowym singlem „Niepewne Jutro”

Niepewne jutro to trzeci, tytułowy singiel z najnowszego albumu Jody. Współpraca z Gibbsem, który wyprodukował utwór i wykonał refren, zaowocowała refleksyjnym numerem o klasycznym brzmieniu.’

Niepewne jutro” to 5 solowy projekt rapera reprezentującego BOR RECORDS. Panująca na całym świecie sytuacja sprawiła, że Joda pochylił się nad kwestiami, które do tej pory poruszał niezbyt często. Ma to również odbicie w brzmieniu płyty, która jest muzycznie i tekstowo znacznie bardziej dojrzała, niż jej poprzedniczki. Nie oznacza to, że brakuje na niej bangerów – po prostu proporcje nieco się wyrównały, a liryka pogłębiła.

Chłodnej ocenie rzeczywistości przygrywają mocne bębny i akustyczne dźwięki wzbogacone o nowoczesne patenty. Joda opisuje życie singla i problem samotności w tłumie unikając przy tym banalnych truizmów. Sporo też retrospekcji i autorefleksji właściwej dla wieku średniego. Twórczość pomorskiego rapera nie traci jednak osiedlowego sznytu, za który docenili go odbiorcy.

Gościnnie na mikrofonie pojawia się sporo świeżej krwi, której dostarcza Berson, Kamel i Lubin. Pojawiają się też znani szerszej publice Paluch, Gibbs czy Zetha. O produkcję zadbali tacy muzycy jak Atutowy, PSR, LOAA i Gibbs.

PREMIERA PŁYTY – 19.02.2021 

Tracklista:

 1. TWOJE ZDRÓWKO (prod. GROOVE_BASS, LOAA)

 2. NIEPEWNE JUTRO (feat. GIBBS prod. GIBBS)

 3. LOREM IPSUM (prod. PSR)

 4. FULL NATURAL (prod. PSR)

 5. UMRĘ MŁODO (feat. LUBIN, prod. BUGI, LOAA)

 6. PENTHAUS (prod. ATUTOWY, back v. M. SZCZYGIEŁ)

 7. BANDEROLA (feat. BERSON, KAMEL, PROD. ATUTOWY)

 8. WALLSTREET (feat. PALUCH, prod. ATUTOWY)

 9. TEST (prod. SHD0W, R. DZIEDOWICZ)

10. ZNIKNĄĆ (prod. PSR)

11. KONSEKWENCJE (feat. ZETHA, prod. NODY BEATS)

12. SPRAWIEDLIWY (prod. LEMA, LOAA)