„Instalove” – kolejny singiel z płyty EFEMa „Syntetyczny Life Style”

efem_sls_front

 

„Instalove” to kolejny singiel z projektu „Sytnetyczny Life Style” młodego polsko-włoskiego rapera EFEMa. Premiera płyty jeszcze w tym roku – planowana jest na 23 grudnia.

 

– Hip-hop to moja największa pasja, zainwestowałem w to wiele wysiłku, czasu i pracy. Nadeszła moja chwila – mówi raper. Przez ostani rok dokładał wszelkich starań by wydać swoją drugą płytę. – W końcu się udało – dodaje.

Dlaczego EFEM jest polsko-włoski? Wychował się i mieszkał we Włoszech, ale coroczne wakacje na polskim osiedlu sprawiły, że załapał hip-hopową zajawkę. – Hip hop od początku mnie “kupił”. Styl, poruszane tematy, człowiek – to było mi bliskie, utożsamiałem się z tą kulturą – tłumaczy dziewiętnastolatek.

“SLS”, czyli “Syntetyczny Life Style” opisuje codzienne życie autora, jego pozytywne i negatywne aspekty.  Młody raper ma na swoim koncie już EP pt. „Kolejny Etap”, który był sposobem na wylanie emocji wywołanymi rożnymi osobistymi problemami.

„Syntetyczny Life Style” możecie zamówić pod adresem http://allegro.pl/efem-syntetyczny-life-style-i6626922043.html. Jak mówi sam autor – Jest to amatorski materiał i na co dzień trenuje nad flow i swoimi bitami, aby osiągnąć najlepszą jakość.

Na kanale YouTube artysty EPStudio00 opublikowano już dwa single promujące album.

 

 

TRACKLISTA:

1 – BURNING (INTRO)

2 – SYNTETYKA W MIESCIE

3 – NA FULL (SKIT)

4 – REWOLUCJA

5 – INFINITVM

6 – TEST

7 – INSTALOVE

8 – SOCIAL NETWORK

9 – KWESTJA HAJS FT. KOFFI

10 – NEXT (OUTRO)

 

EFEM INSTAGRAM

https://www.instagram.com/efem_official/

 

EFEM SOUNDCLOUD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *