Guova z wakacyjnym utworem – Grube koleżanki

guova

Guova jest bardzo aktywna w social mediach, lecz w jej kwestiach muzycznych przez długi czas panowała cisza. Słuchacze w końcu doczekali się nowości od raperki. Po okresie głuchego eteru “atakuje” wakacyjnym utworem pt. “Grube Koleżanki”

Utworowi “Grube Koleżanki” towarzyszy teledysk nagrany w konwencji kiczu lat ’80 i popularnej ostatnio stylistyce “Lo Fi”. Kawałek był już wcześniej dostępny dla posiadaczy “Tidal”. Jednak premierę na YouTube miał dopiero dziś. Guova już od jakiegoś czasu na swoich social mediach zapowiadała nowy utwór i prezentowała zdjęcia z planu teledysku. Pobudzała tym samym apetyt fanów, którzy byli spragnieni nowości od raperki.

Jesteśmy przekonani, że przez niekonwencjonalną formę muzyczną i tekstową nie wszystkim utwór przypasuje do gustu. Jednakże, jak zauważyliśmy przy premierze jej ostatniego albumu raperka nie boi się eksperymentować tworząc oryginalne koncepty.

Przypominamy, że ostatnim albumem wydanym przez Guovę jest “Headliner”, który nominowany był do nagrody “Fryderyki”. Recenzję albumu możecie przeczytać tutaj

guova
źródło: instagram.com/gguova

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *