Ghettopop parodiuje… zgadnijcie kogo

Nie możesz czegoś zwalczyć, to wyśmiej – z takiego założenia doszedł Klarenz i Mario Kontragrument, czyli duet Ghettopop. Do sieci trafił teledysk do kawałka „Dużo bulu”, który jest parodią.

Kontrargument Records z dumą przedstawia pierwszy klip drugiego albumu Ghettopop do utworu pod tytułem: „Dużo Bulu (Kubuś Puchatek)”. Numer promuje album duetu „Bracia, Dragi, Łzy”, którego premiera planowana jest na [wkrótce]. Track jak i cała płyta, dotyczy emocji, łez, pieniędzy, środków odurzających i powikłań z nimi związanych. Introspektywny singiel „Dużo Bulu (Kubuś Puchatek)” przedstawia inność artysty, jego wielką wrażliwość, smutek ale także i radość. Ten utwór to statement, to poezja, to biały kruk…” – napisał duet Ghettopop


Wydawnictwo to 8 premierowych numerów, które są przesiąknięte życiową treścią, energią oraz bezkompromisowym wersami. Za produkcję krążka odpowiedzialny jest Mario Kontrargument który też często pokazuje się na albumie od strony wokalnej. Cały album okraszony jest ogromną dozą sarkazmu i cynizmu w stronę mainstreamowej rap sceny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *