Fokus

„Arogant” Fokusa już w sieci! Bezkompromisowy i bezczelny singiel rapera

W tytułowym singlu zapowiadającym EP-kę Fokusa raper bezlitośnie rozlicza się z samym sobą i z rapową sceną. Na MaxFloRecTV pojawił się wideoklip do numeru, a w sklepie wytwórni zamawiać można pre-order w dwóch wariantach.

Poznaliśmy już tracklistę i okładkę 3. solowego materiału Fokusa, Artysta odsłonił kolejną kartę w postaci pierwszego, tytułowego singla promującego nadchodzący krążek. Realizacją teledysku doAroganta” zajął się BartoszAlienKasowski.

ArogantEP to w pełni autorski materiał Fokusa, który ukaże się ostatniego dnia 2021 r. Artysta podsumowuje nim pewien etap, jednocześnie informując, że nie wykluczone, iż jest to jego ostatnie solowe wydawnictwo. Na minialbumie znajdzie się 6 numerów utrzymanych w stylistyce takich gatunków, jak: hip-hop, bass house czy EDM trap.

EP-ka stanowi ostatnią częśćTrylogii”, w której skład wchodzą 2 poprzednie albumy Fokusa, czyli „Alfa i Omega” oraz „Prewersje” w wersjach po reedycji z zupełnie nową oprawą graficzną. PrzedsprzedażAroganta”, jak iTrylogii” trwa w MaxFloSklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *