Fałszywe aukcje “Trzech Króli”. Popek, Sobota i Matheo ostrzegają!

UWAGA NA OSZUSTÓW! Popek, Sobota i Matheo ostrzegają przed internetowymi oszustami, którzy tworzą fikcyjne aukcje i strony chcąc wyłudzić pieniądze od fanów.

Premiera albumu zbliża się wielkimi krokami, a projekt staje się coraz bardziej popularny. Sytuację tę chcą wykorzystać internetowi oszuści tworząc fałszywe aukcje, kierowani żądzą wzbogacenia się na fanach. Proceder ten jest tak nagminny, że sami artyści postanowili oficjalnie odnieść się do tej sytuacji. 

Wyszło dużo fałszywych stron internetowych. (…) Jest tylko jedna, prawdziwa i jedyna strona: preorder.pl – komentują nadużycia artyści.

Link Video FB: https://facebook.com/3Kroli/videos/1245289535547046/

Już wkrótce pojawią się nowe klipy i informacje na temat projektu “Trzech Króli”, a raperzy wyruszą w trasę koncertową w połowie marca. Oficjalny preorder można zamawiać wyłącznie na stronie preorder.pl, wraz z okolicznościowymi ubraniami.

Premiera albumu 24 marca, a wysyłka preorderowych egzemplarzy nastąpi 21 marca. Wersja z przedsprzedaży zawiera autografy całego trio oraz bonusowy utwór, który nie znajdzie się na krążku sklepowym.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *