ESCAPE ROOM to kolejny singiel Vixena

escape room

Wczoraj zgodnie z zapowiedziami na kanale MaxFlo pojawił się kolejny singiel promujący najnowsze wydawnictwo Vixena. Escape Room to najnowszy utwór z płyty To nie Vixt4pe. Kawałkowi towarzyszy klip w formie video mash-upu

Autorem mash-upu połączonego z liryc video jest Patryk Piwnici ze Spryal Filmz. Za produkcje muzyczną odpowiada JRS natomiast mixem i masteringiem zajął się Zbylu.

Escape Room jest utworem otwierającym płytę. To już szósty utwór który został udostępniony słuchaczom przed premierą albumu.

Zgodnie z opisanym konkursie przy premierze poprzedniego singla, rano na stronie tonievixt4pe.pl pojawiła się nowa zagadka. Rozwiązanie jej daje przedpremierowy dostęp singla „tygodnia”. Nowa łamigłówka pojawia się co wtorek. Co tydzień wyłaniany jest 1 zwycięzca. Laureaci kolejnych tygodni wspólnie z Vixenem i JRS-em spotkają się w umówionym terminie w pokoju zagadek w warszawskim Funescape 

Premiera albumu zapowiedziana jest 18. maja, a już dziś na stronie wydawcy można zamawiać pre-order. Zamówienie przed premierowe wiąże się z dodatkowymi bonusami – rabat, wysyłkę na dwa dni przed premierą, autograf Vixena oraz gadżety MaxFlo.   

 

Patronat medialny nad krążkiem „To nie Vixt4pe” sprawują: Czwórka – Polskie Radio, Glamrap, portal Freestyle.pl, Rap-news.eu, Muzykoholicy, Dyktafonografika oraz magazyn HIRO.