Daria Zawiałow, Piotr Zioła oraz Igo na Albo Inaczej 2

Albo Inaczej 2

Daria Zawiałow, Igo oraz Piotr Zioła to kolejna trójka wykonawców, która zaprezentuje swoje interpretacje na Albo Inaczej 2. Tym samym Trio dołącza do grona w którym już znajduje się Justyna Święs, Natalia Nykiel, Krzysztof Zalewski i wielu innych. Równocześnie opublikowano kolejny singiel.

Po Fismollu, który  zaśpiewał „Sznurowadła” Fisza i Emade oraz Monice Borzym reinterpretującej „Złe nawyki” zespołu 2cztery7, przyszedł czas na kolejną młodą twarz polskiej sceny. Piotr Zioła na Albo Inaczej zinterpretował utwór Miuosha „Nie mamy skrzydeł”. Sam autor oryginału o utworze mówi: „Wersja Albo Inaczej przewyższyła moje oczekiwania. Po tylu latach kombinowania z tym numerem na koncertach, dostałem cos zupełnie nowego z zachowanym ładunkiem emocji z oryginału”.

Utwór Albo Inaczej 2 „Nie mamy skrzydeł” wyk. Piotr Zioła w serwisach streamingowych:

http://www.soundline.biz/PiotrZiolaNieMamySkrzydel/

Album Albo Inaczej 2 ukaże się w maju tego roku. Przedpremierowo część materiału będzie można usłyszeć na żywo już w tym tygodniu podczas poznańskiego Enea Spring Break. Zespół pod kierownictwem Mariusza Obijalskiego, głównego aranżera, kompozytora i producenta albumu, wspierać będą znany z pierwszego albumu Andrzej Dąbrowski, zaproszeni na drugą część Monika Borzym, Daria Zawiałow, Fismoll, Krzysztof Zalewski, Ralph Kamiński oraz raperzy – Ten Typ Mes, Emil Blef (Flexxip), Stasiak i współtwórca legendarnego Warszafskiego Deszczu Numer Raz. Koncert odbędzie się w sobotę 21 kwietnia w Sali Wielkiej CK Zamek o godz. 18.00.

 

W 2015 na albumie Albo Inaczej w pionierski sposób połączono odległe pokolenia polskiej muzyki. Na jednym krążku, a później na jednej scenie spotkali się m.in. Krystyna Prońko, Ewa Bem, Zbigniew Wodecki, Pezet czy Eldo. Legendy krajowej estrady wyśpiewały kultowe hip-hopowe utwory z przełomu wieków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *