Czego latem słuchają Polacy? Głównie rapu i popu

Właśnie zakończył się rok szkolny i oficjalnie rozpoczęły się wakacje. Platforma streamingowa Spotify prezentuje najgorętsze hity lata i ujawnia wiodące trendy wśród użytkowników, które będą towarzyszyć najcieplejszym miesiącom w roku. Jaka muzyka będzie towarzyszyć Polakom na wakacjach? Rapowe i Popowe kawałki!

Niezależnie od tego, czy lato spędzamy na podróżach, festiwalach, relaksie czy imprezach do białego rana, wakacyjne hity są jego nieodłączną częścią. Jakie piosenki podbiją tegoroczne lato?

W oparciu o liczby streamów, aktualne trendy i przewidywania, redaktorzy Spotify umieścili na liście takie utwory jak Ostatni raz zatańczysz ze mną Tribbsa i Kubańczyka, As It Was Harry’ego Stylesa oraz ostatnia nadzieja sanah i Dawida Podsiadło. Na liście znalazł się także utwór Running Up That Hill (A Deal With God) Kate Bush, który stał się viralowym hitem i dzięki finałowemu sezonowi serialu Stranger Things przeżywa swoją drugą młodość. Spotify zebrał utwory na lato w swojej playliście Hity Lata 2022, którą można znaleźć w zakładce Lato w aplikacji Spotify.

TOP 20 hitów lata 2022 w Polsce :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.