CatchUp świętuje premierę „Perypetii”. Jak fani przyjęli debiut?

W piątek 20 sierpnia ukazał się debiutancki longplay CatchUpa. Wyczekiwana płyta „Perypetie” dostępna jest już w popularnych serwisach streamingowych, a jej fizyczna wersja trafiła do preorderowiczów oraz na półki sklepów muzycznych w całej Polsce.

Trzymam właśnie w dłoniach urzeczywistniony kłębek emocji, jakie nawiedzały mnie przez ostatnie kilkanaście miesięcy – smutek, szczęście, próżność, zrozumienie, zagubienie, pewność siebie, frustracja, tęsknota, miłość, zawód, duma, zaufanie, zwątpienie. Dziękuję za wsparcie rodzinie i przyjaciołom, a także każdej osobie, która przyczyniła się do stworzenia tego kalejdoskopu uczuć.” – napisał CatchUp na swoim profilu

Z okazji premiery krążka na kanał wydawcy, czyli wytwórni 2020, trafił tytułowy singiel z „Perypetii”. Utwór został wyprodukowany w kooperacji z CatchUpem przez Magierę z duetu White House. Jakie opinie o albumie krążą wśród fanów?

Gratulacje!!! Trochę jak Jezus połączony z Hefajstosem jesteś bo zamiast wody w wino zmieniłeś te emocje w ogień”, „JESTEŚ GENIALNY, LETS GOOOO”, „Co za debiut!!!”, „Jak się cieszę, że zamówiłam preorder tego sztosu”, „To jest tak cholernie mocne! „ – to zaledwie tylko kilka z setek komentarzy na profilu rapera i producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *