CatchUp i Gedz z mocnym kandydatem na klip roku

Po mocnym wejściu z przebojowym singlem “Parę Dni” CatchUp odsłania kolejną mocną kartę ze studyjnego debiutu. Tym razem ten nietuzinkowy raper, wokalista i producent zabiera słuchacza w oniryczne ego trippin’ pod postacią singla “Tik Tok”’.

W hipnotycznej wizji – kreślonej razem z Gedzem – sen miesza się z jawą, a świat realny ze światem social mediów. Ta intymna i kameralna aranżacja zainspirowała Macieja Rudzina do stworzenia naprawdę wyjątkowego wideoklipu. Zdecydowanie jest to jedna z najbardziej spektakularnych i dopracowanych wideo-premier ostatnich miesięcy. Debiutancki album CatchUpa ukaże się nakładem 2020 label.

CatchUp to artysta, który na przekór pandemicznej rzeczywistości 2k20 miniony rok może zdecydowanie zaliczyć do udanych. Duży wokalny potencjał oraz oryginalny styl rapowania – a także nieszablonowe podejście do produkcji muzycznej – zostały dostrzeżone zarówno przez czołowych reprezentantów hiphopowej sceny (podwójny feat na “Jarmarku” Taco Hemingwaya, przebojowe beaty dla Gedza), jak też opiniotwórcze media muzyczne (serwis Newonce określił CatchUpa mianem jednego z najciekawszych newcomerów).

Absolwent Szkoły Muzyki Nowoczesnej ma też na swoim koncie błyskotliwy (i do tego podwójny) występ w ramach akcji Hot16Challenge2, gdzie wystąpił zarówno jako CatchUp, ale też jako znany m.in. z bijącego rekordy popularności tik-tokowego profilu Tom Schklaneck.

Swoistą kropkę nad i stanowi opublikowany pod koniec maja teledysk do utworu “Danse Macabre”, który na ten moment zaliczył już ponad 9 mln wyświetleń w serwisach streamingowych.