Bronx7 radzi jak dobrze żyć w singlu „Niewyraźne myśli”

Bronx7 to raperka która zmieniła styl życia i odcięła się od toksycznego otoczenia. Reformy mają ogromny wpływ na jej muzykę, która całkowicie zmieniła swój charakter. Z mrocznych i ciężkich brzmień przeszła na „jasną stronę mocy”. Teraz z wdziękiem radzi innym by również odmienili swoje życie w najnowszym singlu pt. „Niewyraźne Myśli”.

Singiel to romantyczny, śpiewano-rapowy utwór utrzymany w klimacie rap/hip-hop. Opowiada o zagubieniu, ale też o perspektywie odnalezienia ukojenia w drugiej osobie. Love song jest pełen nadziei i ukazuje pozytywy płynące z bycia w szczęśliwej relacji.

Ciepłe brzmienie i treść utworu pomagają spojrzeć na dobre strony życia i nie oglądać się za siebie. Melodyjny i nastrojowy refren błyskawicznie zapada w pamięć. Utwór idealnie odnajdzie się na playlistach kobiecych, rapowych, chillowych, czy r&b.

Singiel ozdabia wyjątkowy teledysk który został nakręcony w Neapolu i Berlinie. Z miejsc można kojarzyć dzielnice Scampii, gdzie kręcono rownież serial Netflixa ,,Gomora”. Za około miesiąc kolejna premiera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.