Bozon Records rusza z preoderem albumu Anatoma

aa

Od dziś wytwórnia Bozon Records, której właścicielem jest Tau oferuje przedsprzedaż debiutanckiej płyty młodego reprezentanta – Anatoma. Krążek nosi tytuł „Atomistyka”. Premiera albumu przypada na 4 listopada. Preorderowy zestaw jest tańszy od sklepowej wersji i gratisowo zawiera opaskę firmy “Godline”, która również powiązana jest z wytwórnią.

Za muzykę na płycie odpowiadają tacy producenci jak: Chris Carson, SoDrumatic oraz Zdolny. „Atomistyka” to czternaście utworów, które opisują przemianę, która zaszła w życiu Anatoma. Młody raper zadebiutował na scenie kilka lat temu jako B.A.K.U. .

Raper postanowił doprowadzić swoje życie do porządku, nawrócił się i przyjął pseudonim Anatom. Anatom pokazuje słuchaczom mroczne miejsca w których w przeszłości bywał i pokazuje im lepszą drogę – odpowiednią dla Chrześcijanina. Na albumie nie znajdziemy żadnych gościnnych zwrotek – „uznałem, że muszę to opowiedzieć sam” – podkreśla raper. 

Dotychczas ukazały się dwa teledyski do utworów “Pośpieszny” i “Świątynia” promujące wydawnictwo Anatoma. Preorder możecie zamówić na stronie Preorder.pl. Premiera na sklepowych półkach 4 listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *