Bonson, Laikike1 oraz Soulpete wracają z nowym materiałem

Bloki już wiedzą, kiedy Almost Famous 2 – 17 września 2021. Ruszyła przedsprzedaż albumu. Wersja preorder zawiera: limitowany nakład albumu AF w wersji jewel box z dodatkową obwolutą, naszywkę zespołu, która nie będzie dostępna w sprzedaży poza preorderem, wlepki.

Tam, gdzie znajdziecie drugi album, stoi już nowa forteca: wyższa, mocniejsza i pełna nowych rozwiązań, które odkryliśmy eksperymentując z zadziorną formą. Nie dajcie się zwieść kotłującej nawałnicy: jest chaotyczna tylko na pozór, a jej krzykliwe, energetyzujące przejawy to efekty starannie przemyślanych zabiegów. Warsztatowo sięgnęliśmy po do tej pory nieznane nam narzędzia, okiełznaliśmy ich wymagania i obdarowani nowym wymiarem swobody spuściliśmy ze smyczy drapieżną fascynację. Wchodzicie tu na własną odpowiedzialność: wnętrze zachwyca, ale zasady są nasze.” – napisał zespół

Almost Famous, debiutując w 2017 roku albumem o tym samym tytule. Skradli „uszy” i serce słuchaczy tworząc rap wychodzący daleko poza strefę komfortu ówczesnych brzmień hip-hopowego świata. DJ Eprom, odpowiedzialny również za mix i master całości, wzbogacił ją seriami ornamentalnych scratchy i cutów, które nieprzerwanie elektryzują fanów zespołu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *