Bob One i Bas Tajpan wjeżdżają z nowym klipem

 

Wczoraj (22.02) ukazał się czwarty singiel zwiastujący nowe wydawnictwo Bob One’a & Bas Tajpana. Utworowi „Na papierze” towarzyszy street video. Premiera mixtape’u już za miesiąc.

Klimat singla odbiega od dotychczasowych odsłon zapowiadanego albumu. Artyści, którzy w poprzednich numerach przyzwyczaili nas do jasnego i pogodnego stylu, tym razem ujawniają nieco „brudniejsze” oblicze. Za produkcję i realizację utworu „Na papierze” odpowiada Bob One. Klip stworzyła grupa filmowa Salty Skills.

 

 

Mixtape będzie mieszanką rapowych, karaibskich i afrykańskich inspiracji zespojonych charakterystycznym dla artystów vibe’em. Oprócz premierowego „Na papierze” do tej pory światło dzienne ujrzały 3 utwory z wyczekiwanego krążka: „Jakby już nie miało być jutra”, „Po swojemu” oraz „Wyżej”.

Mixtape „Po swojemu” ukaże się 23 marca pod szyldem MaxFloRec. Wydawnictwo dostępne będzie wyłącznie w wersji cyfrowej w największych serwisach streamingowych (m.in.: Spotify’u, Deezerze i Tidalu) oraz w najpopularniejszych sklepach z e-muzyką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *