Bitwa Prawna – 3 edycja pod hasłem BAN NA PRZEMOC

bitwa prawna

Już w ten piątek tj. 10 listopada we Wrocławiu odbędzie się 3 edycja imprezy zatytułowanej Bitwa Prawna. Wśród atrakcji zaplanowanych w tym roku jest m.in. koncert Zbuka oraz Filipka oraz Bitwa Freestylowa, w której główną nagrodą jest 1000 zł! Cała impreza okraszona jest hasłem BAN NA PRZEMOC

 

Bitwa Prawna odbędzie się 10 listopada we wrocławskim Akademia Club. W tegorocznej edycji organizatorzy postanowili zwrócić uwagę na problem przemocy, głównie tej domowej i szkolnej. Równocześnie wczoraj na kanale Step Records pojawił się klip do utworu Agresja autorstwa Czeskiego, który promuje całą akcje.

Obecnie trwają także zapisy na bitwę freestyle. Pula nagród to 1700 zł. Aby zgłosić się na bitwę wystarczy wysłać mail na adres bprawna@gmail.com podając swoje imię, nazwisko, ksywkę oraz numer kontaktowy. Kampanię zamkną koncerty Filipka oraz Zbuka. Więcej informacji w wydarzeniu: https://fb.com/events/480123919041457.

Organizatorem Bitwy Prawnej jest Adwokatura Polska, sponsorem Naczelna Rada Adwokacka. Pozostali patroni to Hip-hop.pl, Freestyle.pl oraz Muzykoholicy. Więcej informacji na FB www.fb.com/bitwaprawna.pl akcji oraz na stronie www.bitwaprawna.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *