Bisz: nowy singiel i start przedsprzedaży płyty

14202582_1078949178825071_6575460692908153427_n

 

Wczoraj dokładnie o 17:01 ruszyła przedsprzedaż limitowanej edycji „Wilczego humoru” – nowej płyty Bisza. Arytysta wypuścił także drugi singiel, który ją promuje: „Potlacz!”

Nie jest już tajemnicą, że producentem albumu jest Radex – na co dzień lider zespołu Pustki oraz autor tekstów, które można usłyszeć na płytach m. in. Moniki Brodki czy Artura Rojka. Bisz określa go jako swoją artystyczną bratnią duszę, a współpracę nad krążkiem wspomina jako niezwykłą przygodę.

„Wilczy humor” do sklepów trafi 7 października, ale już teraz można zamówić limitowaną edycję z ciekawymi dodatkami na stronie: www.pchamytensyf.pl.

Będzie to „międzygatunkowa podróż w dorosłość, w treści pełna dystansu i ironii, a na płaszczyźnie muzycznej odważnie wkraczająca w alternatywę. Całkiem nowy kierunek w twórczości artystów, którzy po raz kolejny zaskakują swoich słuchaczy.”

„Potlacz!” odbiega zdecydowanie od elektronicznych brzmień pierwszego singla – „Znaku zapytania”. Duet w bardzo melodyjny, można powiedzieć lekki sposób podejmuje trudny temat, mianowicie: współczesny materializm.

Klip wyreżyserowała Iwona Bielecka,  a oprócz arytstów wystąpiła w nim Iga Górecka.