Beat Battle: termin zgłoszeń przedłużony do 7.09!

Beat_Battle_Poland_2016_[plakat_wydarzenia]

Zostało jeszcze 5 dni, by zapisać się na drugą edycję Beat Battle Poland. Tworzysz szeroko pojętą muzykę miejską? Nie zastanawiaj się ani chwili i ślij bity na: info@beatbattlepoland.com. Nadesłane produkcje w tej edycji Beat Battle ocenią: Rahim, Little (The Returners) i Bejotka. Na zwyciezcę czeka 700 zł w gotówce i zestaw nagród rzeczowych!

 

Aby wziąć udział w bitwie, na adres info@beatbattlepoland.com do 7.09 należy wysłać 2 podkłady składające się z 16-wersowej zwrotki i 8-wersowego refrenu. Wymagana jakość plików to co najmniej MP3 320 kbps. Każdy z nich powinien być podpisany pseudonimem autora. W treści maila trzeba podać także swoją ksywkę, wraz z numerem telefonu.

Zgodnie z regulaminem do konkursu można zgłosić jedynie premierowe (nieużyte wcześniej przez rapera i niewydane „na legalu”) produkcje. Akcja skierowana jest wyłącznie do indywidualnych producentów. Nadesłane prace jury oceniać będzie pod kątem jakości, aranżacji i oryginalności.

Ze wszystkich uczestników wybranych zostanie 16 najlepszych, którzy staną w szranki w wielkim finale.

Dla przypomnienia – krótka relacja z ubiegłorocznej edycji konkursu:

Termin nadsyłania zgłoszeń miał minąć 31.08. Organizatorzy postanowili jednak zrobić ukłon w stronę przebywających na wakacjach uczniów i przedłużyć termin o tydzień. – Oczywiście wszyscy obudzili się na ostatnią chwilę. Nie ma się jednak co dziwić: w końcu mówi się, że obsuwa to 5 imię hip-hopu – śmieje się DJ Roka z Beat Battle Poland. – Ulegliśmy licznym prośbom ze strony producentów, którzy w terminie przeznaczonym na nadsyłanie zgłoszeń przebywali na urlopach. Będziemy sprawdzać skrzynkę do 7.09, ale ten termin jest już nieprzekraczalny – podkreśla.

Przypomnijmy, że ubiegłoroczną edycję imprezy wygrał Bejotka, który w tym roku zasili grono jurorskie. Finałową szesnastkę edycji 2016 poznamy pod koniec września.

Zawodnicy stoczą walkę na bity w katowickim klubie Królestwo 8 października.

Wydawnictwo muzyczne MaxFloRec jest honorowym partnerem wydarzenia.

Szczegółowy regulamin konkursu: www.BeatBattlePoland.com.