Barto’cut12 promuje album trzecim singlem

barto'cut12

Barto’cut12 przedstawia trzeci wideo singiel z albumu “Sztuczne Kwiaty”, klip “ICY” jest twórczą koncepcją autora albumu.

Drugi solowy album długogrający Barto’cut12 to podróż przez liczne inspiracje artysty. „Sztuczne Kwiaty” scalają ponad trzy lata pracy nad albumem, który dopracowywany był tak, by było to najdoskonalsze dzieło rapera i producenta z Jastrzębia-Zdroju.

Gospodarz pracował nad tym, by na pierwszy plan wyszła tutaj liryka, tworząc całość jako konceptualny projekt, okraszony szaloną mieszanką dźwięków, począwszy od klasycznego rapu, przez inspirację techno, a skończywszy na rdzennych afrykańskich śpiewach.

Gościnne występy dodatkowo urozmaicają ten projekt, nie brakuje tu bowiem zarówno doświadczonych na scenie raperów (Hades, Łajzol, Guzior), jak i przedstawicieli młodej fali (Holak, Skip, Peepz, DJ West). „Sztuczne Kwiaty” to niewątpliwie jedna z najbardziej intrygujących i zagadkowych premier tego roku w polskim rapie.

Album jest dostępny do kupienia w limitowanym nakładzie 500szt. oraz 100szt. wersji instrumentalnej CD

Płytę można zamówić pod tym adresem.

Barto’cut12 to niezwykle barwny i oryginalny raper oraz producent, już teraz, mimo młodego wieku ma za sobą bogaty bagaż doświadczeń.
Na swoim koncie ma dobrze przyjęty, wydany w Lekter Records materiał “Rookie” oraz w współpracy jako producent – “Combo” z Hadesem wydany materiał w Asfalt Records który pokazał bogate spektrum inspiracji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *