Anatom dołączył do ekipy Zeusa. Wydaje album Pandemonium

Zeus, Joteste i Justyna Kuśmierczyk, którzy tworzą label Pierwszy Milion poinformowali, że wytwórni dołączył Anatom. Raper znany wcześniej pod pseudonimem B.A.K.U zmienił pseudonim i wydał album w Bozon Records Tau’a. Kolejny album pt. Pandemonium zostanie wydany w Pierwszym Milionie. W sieci pojawił się pierwszy singiel z gościnnym udziałem Kary zapowiadający płytę.

Pierwsza płyta duetu Anatom/SlvR, pierwsza płyta po zasileniu ekipy Pierwszy Milion, pierwsza taka płyta. W czasach upadających ideałów, chorobliwej znieczulicy, pogłębiającego się chaosu i szaleństwa – w czasach wojny skrajności Pandemonium to opowieść o próbie znalezienia równowagi. To manifest normalności, głos szarego człowieka, który nie chce walczyć z drugim w obronie prawdy ale poszukuje prawdy ramię w ramię z drugim człowiekiem.

Opisując swoją historię mówię o tęsknotach, lękach i pragnieniach chłopca, który staje się mężczyzną ale i mężczyzny, który pragnie pozostać chłopcem. Pandemonium to podróż do świata pełnego nostalgii, nadziei i BÓLU. To podróż do świata realnego.” – mówi Anatom

Anatom/SlvR – Pandemonium to płyta zrealizowana przez klasyczny duet MC/Producent. Zawiera 14 premierowych utworów w całości stanowiących spójny brzmieniowo album długogrający. Nowoszkolna forma, znakomite bity, chwytliwe refreny i bezkompromisowa treść zabierają słuchacza do świata naszpikowanego emocjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *