Alternatywa dla mainstreamu? Powiedz mi coś więcej

Iggy Not Pop, to propozycja dla tych, których znudził lub nawet nie zaciekawił mainstreamowy rap. W lipcu do sieci wraz z duetem producenckim Tap3s wypuścił debiutancki album pt „Powiedz mi coś więcej”. Album został ciepło przyjęty przez recenzentów, a już nie długo pojawi się na winylu.

Powiedz Mi Coś Więcej to dziesięć różnorodnych produkcji Tap3s – od klasycznego, samplowanego hip-hopu, przez jazzujące podkłady, po mieszankę rapu z muzyką gitarową, popem, czy nawet country. 

Jak opisuje Iggy Not Pop w swoich tekstach stara się unikać oczywistych dla raperów tematów. „Przyznaję się do bycia maminsynkiem, zamiast oklepanego w świecie rapu „jeb** psy”, proponuję sprzątanie po pupilach, a także przywołuję popowe wokalistki do porządku i proszę je o więcej treści w swoich piosenkach” – opisuje swoją twórczość raper. Mimo takiego wyznania z pewnością nie jest to album dla hipsterów.

Gościnnie pojawiają się legendy trójmiejskiej alternatywy: Tymon Tymański i Olaf Deriglasoff. Świat hip-hopu reprezentuje dawno niesłyszany Pjus. Listę gości dopełniają JutuberGaja Raputa i scratchujący Beat Le Juice. Album zmiksował Webber, a analogowy mastering wykonał Eprom.

One thought on “Alternatywa dla mainstreamu? Powiedz mi coś więcej”

Comments are closed.