AeSPe prezentuje klip do nowego numeru – „Nadciąga sztorm”!

AeSPe. Fot. Magdalena Salbert

“Nadciąga Sztorm” to drugi wideoklip AeSPe. Utwór z gościnnym udziałem Grega jest komentarzem do aktualnych wydarzeń i można obejrzeć na YouTubowym kanale MaxFloRec.

– Rosnące zagrożenie terroryzmem w Europie, anomalie i katastrofy naturalne, zmiany polityczne, rozwarstwienie społeczne i zagrożenie wojnami powodują coraz większy niepokój. Wielu z nas zaczyna mieć przeczucie, że świat zmierza w złą stronę – objaśnia AeSPe. Klip ma przedstawiać dzień przed nadejściem tytułowego sztormu. Będą to ostatnie chwile spokoju zwykłych ludzi, którzy czują, że zbliża się coś złego – dodaje artysta. “Nadciąga sztorm” to luźny utwór, którego nie znajdziecie na albumie rapera.

AeSPe  w lutym tego roku dołączył do grona rekrutów  MaxFloLabu, prezentując album „Dystopia”. Wydawnictwo promował singiel „Trzynasta pełnia księżyca”.

Za produkcję utworu “Nadciąga Sztorm” odpowiedzialny jest Złote Twarze, a swoje skrecze dorzucił współpracujący z wydawnictwem MaxFloRec DJ Avens. Przypominamy, że MaxFloLab to inicjatywa wytwórni MaxFloRec mająca na celu promowanie interesujących i dobrze aspirujących raperów. Dzięki tej akcji swoje legalne albumy wydali m.in. Bejf czy też Kleszcz.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *