AeSPe prezentuje klip do nowego numeru – „Nadciąga sztorm”!

AeSPe. Fot. Magdalena Salbert

„Nadciąga Sztorm” to drugi wideoklip AeSPe. Utwór z gościnnym udziałem Grega jest komentarzem do aktualnych wydarzeń i można obejrzeć na YouTubowym kanale MaxFloRec.

– Rosnące zagrożenie terroryzmem w Europie, anomalie i katastrofy naturalne, zmiany polityczne, rozwarstwienie społeczne i zagrożenie wojnami powodują coraz większy niepokój. Wielu z nas zaczyna mieć przeczucie, że świat zmierza w złą stronę – objaśnia AeSPe. Klip ma przedstawiać dzień przed nadejściem tytułowego sztormu. Będą to ostatnie chwile spokoju zwykłych ludzi, którzy czują, że zbliża się coś złego – dodaje artysta. „Nadciąga sztorm” to luźny utwór, którego nie znajdziecie na albumie rapera.

AeSPe  w lutym tego roku dołączył do grona rekrutów  MaxFloLabu, prezentując album „Dystopia”. Wydawnictwo promował singiel „Trzynasta pełnia księżyca”.

Za produkcję utworu „Nadciąga Sztorm” odpowiedzialny jest Złote Twarze, a swoje skrecze dorzucił współpracujący z wydawnictwem MaxFloRec DJ Avens. Przypominamy, że MaxFloLab to inicjatywa wytwórni MaxFloRec mająca na celu promowanie interesujących i dobrze aspirujących raperów. Dzięki tej akcji swoje legalne albumy wydali m.in. Bejf czy też Kleszcz.