Nowy klip promujący „Flashback” Planeta ANM

 

 

Wczoraj (21.09) swoją premierę miał klip do kawałka „Hide ‚n’ Seek”. To kolejny obraz promujący najnowsze wydawnictwo rapera – „Flashback”.

 

Za realizacje teledysku odpowiada ekipa MZ Studio. Produkcją utworu zajął się niezawodny Uraz. Album swoją premierę miał niespełna 2 tygodnie temu i dotarł dotychczas do 5 miejsca w notowaniu Olis.

 

 

„Flashback” jest jak strzały migawki naprzemiennie odsłaniającej i zasłaniającej kluczowe momenty z życia autora. To nie tylko retrospekcje z mrocznej i gorzkiej przeszłości, ale również podróż po pełnej skrajnych emocji, codzienności człowieka, który w mgnieniu oka z kochającego ojca potrafi przeistoczyć się w bezwzględnego szaleńca. „Flashback” to zarówno miłość, jak i nienawiść. To refleksja i żywioł. To wczoraj, dziś i jutro… Cała paleta emocji.

 

Autorem oprawy graficznej albumu jest Grzegorz „Forin” Piwnicki, zdobywca wielu nagród i wyróżnień, a przede wszystkim autor okładek wielu bestsellerowych wydawnictw polskiej sceny hip-hopowej. Pełen rozmachu i wyobraźni styl projektowania autora, zaowocował w przypadku albumu „Flashback”, 22 stronicowym digipack’iem, który z pewnością zadowoli nawet najwybredniejszych kolekcjonerów płyt.

Dodaj komentarz